Hakkımızda

Reva Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Türkiye'de yerli ve yabancı gayrimenkul firmalarının, yatırım fonlarının ve inşaat şirketlerinin talebi doğrultusunda arsa geliştirme, projelendirme, satış ofisi kurulumu, yurtiçi-yurtdışı satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi üzerine 2014 yılında kurulmuştur. Satış hizmetleri yurtiçinde, herbiri en az 3 yıllık satış tecrübesi olan kalifiye ve güvenilir satış elemanlarıyla gerçekleştirilmektedir. Yurtdışı satış hizmetlerinin verilmesi konusunda ise PropertyTR markasıyla toplam 29 ülkede 90'dan fazla acenta ile halihazırda çalışılmaktadır. Ayrıca gayrimenkulprojeleri.net ile gayrimenkul sektörünün nabzını tutmaktadır.

 

Misyon

Türkiye'de gerçekleştirilecek olan gayrimenkul projeleri için, projenin fizibilite çalışmalarından, sırasıyla projelendirilmesi, satış ofisi kurulumu, satış & pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve faaliyete geçilmesi konularında hizmet vermektedir.

 

Vizyon

Herbiri kendi sektörlerinde başarılı olan markalarıyla kurumsallaşmasını tamamlamış, Türkiye'de faaliyet gösterdiği gayrimenkul & yatırım alanındaki konumunu her geçen gün daha da yukarılara taşıyan bir kurum olmak.