Özyurtlar İnşaat ve Reva Yatırım İşbirliği

2005 yılından günümüze inşaat sektöründe birçok prestijli projeye imza atan Özyurtlar İnşaat, İstanbul – Esenyurt'ta yürüttüğü Nlogo İstanbul projesinin Katar ülkesi satış & pazarlaması konusunda çözüm ortağı olarak Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin PropertyTR markasıyla anlaşma imzaladı.

İstanbul Esenyurt'ta TEM bağlantı yolunun hemen yanıbaşında yer alan Nlogo İstanbul projesinde toplam 2679 konut ve 87 dükkan mevcut olup, projenin 2018 yılı sonunda oturumcu ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanmaktadır. Çocuk külübü, spor salonu ve yüzme havuzları gibi sosyal olanaklar proje sahiplerine keyifli anlar geçirme fırsatı sunuyor.

Yerli ve yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çeken projeye, özellikle Katar ülkesi yatırımcı taleplerinin yüksek olması sebebiyle yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren Reva Gayrimenkul & Yatırım ile anlaştıklarını belirten Nlogo İstanbul projesi yönetim kurulu başkanı Tamer Özyurt, özellikle Arap ülkelerinde saygın bir konuma sahip olan yatırım danışmanlığı markası PropertyTR ile çalışacakları için mutluluklarını dile getirdi.

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin satış ve pazarlama yöneticisi Yusuf Boz ise portföylerine İstanbul'un yeni cazibe merkezi olan Esenyurt'ta yer alan en prestijli projelerden biri olan Nlogo İstanbul projesini katmaları ile birlikte yatırımcılarına en doğru projeyi sunma konusunda daha da güçlendiklerini beyan etti.

Proje detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.