İhlas Yapı ve Reva Yatırım İşbirliği

1990 yılından günümüze inşaat sektöründe birçok hatırı sayılır projelere imza atan İhlas Yapı, İstanbul – Güzelce beldesinde yürüttüğü Bizimevler Güzelce projesine çözüm ortağı olarak Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin PropertyTR markasıyla anlaşma imzaladı.

İstanbul'da denizin hemen yanıbaşında yer alan ve dairelerin tamamından denizin panoramik olarak görüldüğü, ayrıca Güzelce marinaya yürüme mesafesinde olan Bizimevler Güzelce projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut olup projenin 2020 yılında oturumcu ve yatırımcılarına teslim edilmesi hedeflenmektedir. Hem doğanın yeşilini hem de denizin mavisini birlikte sunan bu projede, site sakinleri için çocuk parklarından, yürüyüş parkurlarına, çarşı dükkanlarına, kafelere, restoran ve yüzme havuzlarına kadar birçok sosyal imkan da detaylıca ele alınmış.

E-5'in projenin hemen yanında yer alması ve E-6 Selimpaşa çıkışına 5 dakika mesafede olması, projenin ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Şu an için E-5 üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile birlikte İstanbul merkeze kolayca ulaşmak mümkün olup, yakın gelecekte Metrobüs hattının Silivri istikametinde uzatılmasıyla birlikte projenin hemen yanından metrobüse binilerek İstanbul'un merkezine tek vesait ile ulaşmak mümkün hale gelecektir.

Yerli ve yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çeken projeye yurtdışından talebin yüksek olmasından dolayı uzun yıllardır sektöre hizmet veren Reva Gayrimenkul & Yatırım ile anlaştıklarını belirten Bizimevler Güzelce projesi satış yöneticisi Ahmet Kasım Değerli, gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda uluslararası bilinirliği olan PropertyTR markasıyla çalışacakları için mutlu olduklarını beyan etti.

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin satış ve pazarlama yöneticisi Yusuf Boz ise portföylerine bölgenin en prestijli projesi olan Bizimevler Güzelce projesini katmaları ile birlikte yatırımcılarına en doğru projeyi sunma konusunda daha da güçlendiklerini dile getirdi.

Proje detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.