Gül Proje ve Reva Yatırım İşbirliği

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketi; inşaat sektörünün liderlerinden olan Gül Proje’nin inşaatını yüklendiği İstanbul’un Sultangazi ilçesinde TEM’in hemen yanında bulunan TemPoint projesinin yurtdışı pazarlama ve satış operasyon hizmetleri için anlaşma sağladı.

TEM Point, 75 bin m2 alan üzerinde hayata geçiyor. 5 konut, 2 rezidans, 1 AVM bloğu ile toplamda 8 blok halinde yükseliyor. Projede herkesin ihtiyaçlarına uygun olarak 1+1 dairelerden 4+1’ e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda proje içerisinde bulunan toplamda 270 dükkana sahip TEMPOINT AVM ile beraber alışveriş keyfini de yanı başınız da yaşamanıza olanak sağlıyor. Aile konseptine uygun olarak dizayn edilen projede; geleneksel yaşam tarzına uygun geniş mutfak konsepti, her daire tipine uygun oturulabilir geniş balkonlar, geniş giriş holleri ev sahibi olmak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Yüzde 60’ı yeşil alanlardan oluşuyor. Ferah ve geniş peyzaj alanına sahip projede, şehrin göbeğinde huzurla yaşayabileceğiniz bir ortam sunuyor. Ayrıca projede yüzme havuzu, fitness, spor sahası, sauna, hamam, kafeterya ve restoran bulunuyor.

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin Genel Müdürü Sayın Yusuf Boz; Gül Proje ile beraber çok güzel bir yola girdiklerini, beraberce daha güzel işler yapacaklarının altını çizdi. Projeyi incelediğinde çok beğendiğini söyleyen Boz, hem yeşil ile iç içe hem de eski komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanacağı ve AVM’si ile beraber yeni bir merkez oluşturacak bir proje olduğunu vurguladı.

Proje detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.