Gayrimenkul projeleri.net Yayın Hayatına Başladı

Reva Gayrimenkul ve Yatırım büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Gayrimenkulprojeleri.net sitesinin yayın hayatına başlamasıyla sosyal medya ve basın sektörlerinde de faaliyetlerine başlamış oldu. 

Gayrimenkulprojeleri.net sitesi ile Türkiye’deki gayrimenkul piyasasının nabzını tutma, takipçilerini bilgilendirme hedefi bulunmaktadır. Bu websitesi ile gayrimenkul serktörüyle ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Portalın kısa süre içerisinde tüm sektör takipçilerinin gözdesi olma hedefi bulunmaktadır.

Reva Gayrimenkul ve Yatırım’ın işbirliği yaptığı projeleri tek tek gezmektense, yalnızca bir websitesinden takip edebileceksiniz. Ayrıca, yeni gayrimenkul projelerinin lansmanları yapıldıktan hemen sonra sitede haberi yayınlanmakta ve yatırımcılar bu sayede o proje için de talep bırakabilmektedir. 7/24 canlı destek hattı ile projelerden bilgi alabilir, satın almak istediğiniz dairenin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkulprojeleri.net internet sitesi diğer gayrimenkul sitelerinden çok farklı ve kullanışlı bir arayüz ile hazırlandı. Siteye girdiğiniz zaman öncelikli olarak tüm projelere ulaşabileceksiniz. Projelerin detaylarına ulaşıp talep bırakabileceksiniz. Haberler kısmı ile anlık son dakika gelişmelerini okuyabilecek, proje lansmanlarından hemen sonra bilgilere ulaşabileceksiniz. Ayrıca lansmanlarda canlı olarak yayın yapılıp, resimlerin paylaşıldığı instagram hesabı da bulunmaktadır. Haftalık olarak güncel gayrimenkul yazılarını işlerinde profesyonelleşmiş kişilerin kalemlerinden okuyabileceksiniz. Ayın konuğu bölümü ise çok değerli ve sürpriz isimleri ağırlanacağı ve röportajların yayınlanacağı kısım olarak tasarlandı. Ayrıa, hızlı bir şekilde kredi, tapu harcı ve emlak vergisini de hesaplayacağınız araçlar bölümü yer alıyor.

Gayrimenkulprojeleri.net yayın hayatına çok hızlı bir giriş yaparak tüm herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Gayrimenkul ile alakalı her şeye tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.