FSM Yapı ve Reva Yatırım İşbirliği

1985 yılında inşaat hayatına başlayan ve bugüne kadar birçok başarılı projelere imza atan FSM Yapı, Yalova'nın Çınarcık ilçesinde yürüttüğü Sea Life Çınarcık projesinin yurt dışı çözüm ortağı olarak Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin PropertyTR markasıyla anlaşma imzaladı.

Denizin ormanla bir araya geldiği ve bütün dairelerden denizin net olarak görüldüğü ve Çınarcık beldesinin en güzel plajlarına yürüme mesafesinde olan Sea Life Çınarcık projesi toplamda 70 adet bağımsız bölümden oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Yatırımcı ve oturumcularına hem yeşilin hem de denizin maviliğini sunan bu proje de bütün olanaklar en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş. Çocuk parklarından, bay-bayan ayrı kapalı havuzlara, spor salonundan güneşlenme teraslarına kadar bir çok olanak sunuluyor.

Projeye yürüme mesafesinde olan Mavi Marmara ve Turyol deniz otobüsleri ile sadece 45’da İstanbul’a ulaşım imkanı sunan bu muazzam projenin önünde ayrıca diğer toplu taşıma araçları ile beraber Yalova merkeze kısa bir sürede ulaşmak mümkün.

Yerli ve yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çeken projeye yurtdışından talebin yüksek olmasından dolayı uzun yıllardır sektöre hizmet veren Reva Gayrimenkul & Yatırım firması ile anlaştıklarını belirten Hakkı Soyer, uzun bir birlikteliğe başladıklarını ve bundan sonra devam edecek olan projelerde de beraber çalışacaklarının altını çizdi.

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin satış ve pazarlama yöneticisi Yusuf Boz ise Yalova’ya yoğun bir talep aldıklarını ve Sea Life Çınarcık ile beraber yatırımcı ve oturumcuların en doğru projeyi sunacak olmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.