Çınarcık Karşıyaka ve Reva Yatırım İşbirliği

Çınarcık Karşıyaka projesi yönetim kuruluı, Yalova'nın Çınarcık ilçesinde yürüttüğü Çınarcık Karşıyaka projesinin yurt içi ve yurt dışı satışları konusunda çözüm ortağı olarak Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketiyle anlaştı. Yurtdışı satışlarında Reva Gayrimenkul & Yatırım'ın kendi markası olan PropertyTR markası ile çalışılacak.

Denizin ormanla buluştuğu ve dairelerin çoğundan denizin net olarak görüldüğü, ayrıca Çınarcık beldesinin en güzel plajlarına yürüme mesafesinde olan Çınarcık Karşıyaka projesi toplamda 115 adet bağımsız bölümden oluşuyor. 1+1, 2+1, 2+1 dublex ve 3+1 dublex olmak üzere farklı daire seçenekleri, yatırımcılarına sunuluyor.

Yatırımcı ve oturumcularına hem yeşilin en doğal halini hem de denizin en saf maviliğini sunan bu projede sosyal olanaklar en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş. Çocuk parklarından, açık yüzme havuzuna, fitness salonundan, güneşlenme terasına, açık hava sinemasından, terasta güneşlenme alanlarına, terasta barbekü alanlarına ve misafir odalarına kadar bir çok olanağın oturumcuların hizmetine sunulması planlanıyor.

Projeye yürüme mesafesinde olan Mavi Marmara ve Turyol deniz otobüsleri ile sadece 45’da İstanbul’a ulaşım imkanı sunulmakta ve projenin 50m mesafesinde yer alan alan yoldan geçen diğer toplu taşıma araçları ile beraber Yalova merkezine, Termal merkezine kısa bir sürede ulaşmak mümkün.

Yerli ve yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çeken projeye gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışından talebin yüksek olması nedeniyle uzun yıllardır sektöre hizmet veren Reva Gayrimenkul & Yatırım firması ile anlaştıklarını belirten Muhammed Soylu, uzun bir birlikteliğe başladıklarını ve bundan sonra devam edecek olan projelerde de beraber çalışmak istediklerini belirtti.

Reva Gayrimenkul & Yatırım şirketinin satış koordinatörü Yusuf Boz ise Yalova’ya yoğun bir talep aldıklarını ve Çınarcık Karşıyaka projesi ile beraber yatırımcı ve oturumcularına en doğru projeyi sunacak olmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.